Jacek Środa

Jacek Środa odpowiada za organizowane przez Grupę Eurolink kursy umiejętności biznesowych i szkolenia w jęz. angielskim. Do jego zadań należy opracowanie zakresów i programów szkoleniowych na podstawie rozmów przeprowadzonych z klientem i uczestnikami kursów/szkoleń. Z racji wieloletniego doświadczenia w pracy w środowisku korporacji międzynarodowej, Jacek Środa specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń miękkich w języku angielskim.

Jacek Środa jest z wykształcenia anglistą. Po ukończeniu studiów, przez 12 lat pracował w firmie Pearson: na początku na stanowisku Reprezentanta Regionalnego, następnie jako Trener i Marketing Manager, a później w działach sprzedaży jako Sales Manager oraz Deputy Sales Director na Polskę i Europę Środkową i Wschodnią.

W ostatnich latach poprowadził niespełna 40 programów szkoleniowych: sprzedażowych, menadżerskich, z zakresu wykorzystania baz danych, szkoleń dla prezenterów oraz sesje know-how i metodyczne.

Jacek Środa prowadził wykłady i szkolenia w Polsce (konferencje IATEFL PL, ET Market, Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) i za granicą:

  1. Paryż 2005: Customer-Driven Company,
  2. Praga 2006: Reload The Matrix,
  3. Budapeszt 2007: Expanding The Sales Reach,
  4. Ateny 2008: Training as Integral Part of Sales and Marketing Mix.

Download: przeprowadzone szkolenia zamknięte (pdf)