Prezentacje

Najlepsi konsultanci i Key Account Managerowie poruszający się w sektorze B2B doceniają kluczową rolę dobrze przygotowanej i wygłoszonej prezentacji – zwłaszcza jeśli odbywa się w jęz. angielskim. Coraz więcej pracowników sprawnie porozumiewa się w tym języku, ale przygotowanie i przeprowadzenie prezentacji wciąż jeszcze pozostaje wyzwaniem ponad ich siły. Cierpi na tym nie tylko ich motywacja, ale również szanse na zdobycie cennych partnerów biznesowych.

Autorski kursu Grupy Eurolink „Prezentacje w jęz. angielskim” pozwoli konsultantom i Key Account Managerom udoskonalić swe językowe i prezenterskie umiejętności, przyczyniając się tym samym do znacznego zwiększenia ich profesjonalnej skuteczności. Program szkolenia opiera się na:

  1. analizie zalet i niedociągnięć dotychczas przygotowanych prezentacji (zarówno w jęz. polskim, jak i angielskim),
  2. ćwiczeniach praktycznych z zastosowania jęz. angielskiego we wszystkich fazach pracy nad prezentacją – począwszy od przygotowania profilu słuchaczy i benchmarkingu konkurencji, a skończywszy na eleganckich materiałach prezentacyjnych i listach z podziękowaniem za przybycie,
  3. przygotowaniu i wygłoszeniu licznych prezentacji w jęz. angielskim o tematyce związanej przede wszystkim z aktualnymi i przyszłymi wyzwaniami zawodowymi, wraz ze szczegółową analizą plusów i minusów (oceny i samoocena m.in. na podstawie nagrań DVD),
  4. nauce określonych zwrotów i wyrażeń stosowanych w prezentacjach,
  5. wprowadzeniu elementów wyróżniających (np. dowcipy, anegdoty, metafory, cytaty, nawiązania, doświadczenia osobiste)

Szkolenie opiera się na materiałach autorskich, autentycznych prezentacjach słuchaczy oraz brytyjskich i amerykańskich opracowaniach specjalistycznych (m.in. Jerry Wiessman, Steven A. Beebe, Erica J. Williams).