Grupa Eurolink

Grupa Eurolink zajmuje się prowadzeniem kursów i szkoleń w trzech kategoriach:

Kursy języka angielskiego

Są to wyłącznie kursy zamknięte, których programy opracowujemy indywidualnie na podstawie szczegółowej analizy potrzeb i testów rozpoziomowania. Prowadzimy kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego oraz kursy z uwzględnieniem potrzeb konkretnych grup zawodowych.

Szkolenia umiejętności biznesowych

Kursy tzw. „skillowe” prowadzimy w języku angielskim dla słuchaczy już od poziomu średniozaawansowanego. Program kursu koncentruje się na konkretnej umiejętności biznesowej, np. komunikacji pisemnej, prezentacjach, rozmowach handlowych i telefonicznych. Uczestnicy doskonalą przydatne umiejętności od razu w języku angielskim. Prowadzący szkolenie stosują role-plays i inne zadania odwołujące się do doświadczeń zawodowych słuchaczy, wyjaśniając przy tym wszelkie wątpliwości językowe. Wszystkie kursy umiejętności biznesowych opracowane są na podstawie programów autorskich Grupy Eurolink.

Szkolenia w jęz. angielskim

Do najbardziej zaawansowanych (głównie w sektorze B2B) kierujemy naszą ofertę szkoleń zawodowych w następujących kategoriach:

  1. coaching i zarządzanie,
  2. umiejętności sprzedażowe,
  3. prezentacje,
  4. negocjacje,
  5. bazy danych i analiza rynku.

Szkolenia prowadzone są w całości w języku angielskim i odwołują się do realnych sytuacji zawodowych, w których pracownicy mogą się znaleźć. Szkolenia zawodowe w języku angielskim poprzedzone są szczegółową analizą umiejętności uczestników oraz ich zawodowych doświadczeń. W razie potrzeby diagnozujemy umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

Uwaga: szkolenia o powyższej tematyce prowadzimy również w języku polskim.